Je pre vás materiál dôležitý?

Nikdy som neprikladala dôležitosť materiálom. Skôr som bola človek, ktorý riešil vždy to, čo sa mu páčilo. A keď išlo o materiály, vždy som len tak mykla plecom a tvárila som sa, že sa nič nedeje. Až vekom som zistila, že na niektorých veciach záleží viac, ako som si predtým myslela. Vtedy mi došlo, že ak ide o materiály, mala by som tomu začať prikladať väčší význam, pretože ich správna kombinácia a taktiež ich vylepšenie, dokáže urobiť divy so všetkým, čo je okolo vás. A dokonca aj s tými najrôznejšími vecami. Nemusíte sa stresovať, keď urobíte niečo zle, ale pravdou je, že na tomto výbere záleží.

staré zábradlí
 
Aké boli moje možnosti?
 

  1. Sklo. To je klasický materiál, ktorý ľudia veľmi radi používajú a je jasné, prečo to tak je. Je to elegantné, vyzerá to úžasne a nech sa deje čokoľvek, vždy sa bude používať. Pretože to vyzerá tak dobre, veľmi ľahko sa to aj kombinuje.
  2. Drevo. Drevo je opäť tiež klasika, ktorá nesklame. Množstvo farieb, ktoré máte okolo seba, je viac, než len jasné. Drevo dokáže urobiť čokoľvek, pretože práve farby sú niečo, čo vás obklopuje. Biele drevo je elegantné, ale hnedé je zase totálna klasika.
  3. Nerez. Ak máte pocit, že je to chlad alebo niečo také, naozaj sa veľmi mýlite. Nepôsobí to chladno, keď si nájdete spôsob, ako všetko poriadne skombinovať. Nemusíte sa však ničoho obávať, urobte to podľa seba.

 dřevěné zábradlí

Ja som bola naozaj šťastná, že som našla možnosť, ako pretransformovať moju záľubu v materiáloch. Presne preto som sa rozhodla, že si dám do domu nerezové zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ a budem si vyslovene užívať to, že mám chuť urobiť niečo preto, aby som nechala za mňa rozprávať práve materiály, ktoré sú okolo mňa. Vedela som, že presne toto je pre mňa dôležité. A som rada, že som pochopila, že aj materiály dokážu rozprávať, čo je pre mňa naozaj prekvapujúce. Som šťastná, že to presne takto je.