Unikátny kolagén

Unikátny kolagén

Forever Move – jedinečný produkt dostupný už aj na Slovensku. Unikátna americká spoločnosť Forever living sa snaží vo svojich výrobkoch objavovať a používať nové aj známe prírodné zložky, ktoré napomáhajú nášmu telu k jeho regenerácii a posilneniu. Spoločnosť Forever living je známa svojimi veľkými plantážami, na ktorých si pestuje rastliny, ktoré kontroluje, skúma a pridáva do svojich kozmetických a výživových produktov. Taktiež je známa aj svojimi mnohými patentami a oceneniami, ktoré získala za svoje produkty. Forever Move je jedným takýmto produktom, ktorý nájdete aj ako kolagén Forever living, ktorý obsahuje patentovanú a klinicky overenú zložku NEM, ktorá sa získava z vaječných škrupín a kurkumy, ktorá sa od nepamäti používala pri problémoch s kĺbmi.

aktívny život

Vďaka týmto dvom zložkám je výživový doplnok Forever Move úplným unikátom svojho druhu vo výživových doplnkoch. Dokonca je klinicky dokázané, že zložka NEM je 5 násobne účinnejšia od klasického kolagénu a preto sa želané výsledky s vašimi kĺbmi dostavia oveľa rýchlejšie pri pravidelnom užívaní ako pri užívaní iných klasických produktov.

aktívny život

Takže ak ste aktívny športovec, alebo vám záleží na vašich kĺboch a udržiavate si ich v čo najlepšej kondícii, odporúčame vám Forever Move od firmy Forever living. Určite aj samy po 7-10 dňoch budete môcť vidieť a hlavne cítiť rozdiel vo vašej aktivite a chôdzi. Naše kĺby a svaly sú veľmi dôležité, pretože vďaka ním sa môžeme hýbať a vďaka pohybu môžeme žiť aktívny a plnohodnotný život, preto je dôležité, aby sme si náš pohybový systém chránili a starali sa o neho. Doprajte mu aj vy starostlivosť a objednajte si unikátny kolagén Forever Move z našej internetovej stránky www.zdravie-shop.sk. Ak potrebujete poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť, pomôžeme vám nakombinovať ďalšie produkty, aby ste sa mohli byť aktívny a v kondícii.