Mantra ďaleko od matérie

Mantra ďaleko od matérie

Zvuky, ktoré bežne denne zažívame sú odvšadiaľ – či už prechádzame ulicou, vyberieme sa do prírody, do práce, kdekoľvek, kam sa len pohneme. Ak aj nejde o reálne zvuky, stále v nás môžu znieť myšlienky alebo slová. Zvuky sú našou každodennou realitou. Zameriavame sa viac na tie negatívne alebo pozitívne? Také, ktoré nás mrzia alebo v nás vyvolávajú pokoj a radosť? Aj zvuky menia naše nastavenie, našu náladu, podieľajú sa na našom živote viac, ako si myslíme. Niektoré vibrácie nie je čisté, zbytočne nás zahlcujú negatívnou energiou, čo v konečnom dôsledku môže byť deštruktívne.

mantra

Od takých vibrácií sa vieme uchrániť napríklad cestou cvičenia jogy. Prostredníctvom jogy sa oboznámime s mantrou, ktorá signalizuje pozitívne vibrácie, harmonizačné nastavenie nášho tela aj duše. Mantra má ďaleko od materiálneho sveta. Reprezentujú duchovno a ponúkajú nám tak oveľa viac – vďaka ním môžeme prinavrátiť do nášho sveta harmóniu a šťastie. Náš duchovný svet je bohatý a krajší ako len telesné a pominuteľné. Zložité mantry si vyžadujú cvik a plné sústredenie, ktoré sú určené pre skutočných odborníkov, ktorí sa učeniu mantry venujú dlhé roky. Jednoduché mantry sa však dajú jednoducho opakovať a dostanú sa do nich poľahky aj laici – napríklad mantra GUARANGA.

mantra

Ide o vyslovovanie mantry v kombinácii so správnym striedaním nádychov a výdychov, vypúštať zvuky, ktoré sú pre náš organizmus jedinečné a plnohodnotné. Je vhodné sledovať, ako toto opakovanie vplýva na naše telo, ako sa pri tom cítime, ako do nás prúdi život.Radi vám vysvetlíme, ako si jednotlivé mantry osvojiť a váš svet už bude celkom iný. Vďaka tomu budete môcť obsiahnuť prítomnosť a vnímať vlastnú jedinečnosť. Naše stránky na meditáciu sú tu pre vás, aby ste mohli duchovne prijímať svoj život a transformovať ho v mene vyšších princípov.