Tričko na každú príležitosť

Univerzálne kúsky by mali byť základom každého dobrého šatníka. Jedným z takýchto kúskov sú aj oversize tričká. Ako sa takéto tričká dajú nosiť?

  1. Ako tričko na doma.
  2. Ako tehotenské tričko.
  3. Ako tričko k športovým legínam.
  4. Ako tričko k elegantnému saku, keď si ho zastrčíte do nohavíc.
  5. Ako nočná košeľa.
  6. Ako tričko na bežné nosenie do práce, či do školy.
  7. Ako tričko, ktoré môžete požičať svojej návšteve.
  8. Ako handru, ak už doslúžilo svojmu účelu.
  9. Ako pomoc charite, ak sa vám prestalo páčiť.
  10. Ako darček pre vašich blízkych.

tričká na vešiaku

Poslúži vám ako tričko na doma, pretože vás nikde nebude tlačiť alebo omínať. To isté platí v prípade tehotenského použitia tohto trička. Bruško rastie každým mesiacom a pod oversize tričkom viete úspešne utajiť prípadné tehotenstvo. Následne toto tričko môžete nosiť až do konca tehotenstva a vaše bruško sa vám pod tričko hravo zmestí. Športový outfit na behanie alebo cvičenie môže byť pokojne v kombinácii s oversize tričkom. Najmä vtedy, keď máte nejaké to kilo navyše a nechcete nosiť upnuté športové a funkčné oblečenie. K elegantnému saku vyznie veľmi moderne voľnejšie tričko, ktoré budete mať ležérne zastrčené v nohaviciach.

žena vo veľkom tričku

Tým, že bude voľnejšie zakryje aj prípadné nedostatky na vašej postave alebo ak si ho dáte k vysokým nohaviciam, tak zvýrazní vaše krivky a perfektne doplní tento outfit. Ak ho budete používať ako nočnú košeľu, tak vás nebude opäť nič nikde ťahať, ale príjemne sa vyspíte. Pyžamo, či nočná košeľa má byť pohodlné a toto tričko to spĺňa. Tým, že toto tričko je viac menej veľkostne univerzálne, tak ho môžete požičať aj svojej návšteve, ak bude potrebovať vymeniť tričko. Ak sa vám prestane páčiť, tak ho môžete posunúť ďalej na používanie pre tých menej bohatších a stále bude plniť svoj účel. Tým, že je oversize, tak je oveľa menšia pravdepodobnosť, že sa vyťahá a bude pôsobiť neforemne. Alebo ho darujte ako darček svojim blízkym. Nemusíte sa trafiť do veľkosti, nosiť sa bude dať tak, či onak.