Služby
Erotická masáž

Erotická masáž

Erotická masáž je založená na tom najprirodzenejšom akte pre človeka, na dotykoch. Masáže sú ideálne pre rozvinutie vlastnej sexuality, aj ako žiadané potešenie pre partnera. Cieľom erotickej masáže nie je iba sexuálne uspokojenie ale aj uvoľnenie sexuálnej energie. Profesionálna erotická masáž https://www.tantradiamond.sk/ má svoj presne určený postup. Na mužskom aj ženskom tele je niekoľko erotogénnych zón, ktorým je potrebné venovať pozornosť a tak dosiahnuť želané uvoľnenie. Odporúča sa použiť teplý masážny olej, ktorý ešte viac umocní atmosféru a sexuálne vzrušenie.

erotická masáž 1

Páni pri erotickej masáži preferujú masáž penisu. Je možné masírovať celý penis, prípadne penis s mieškom a použiť dostatok lubrikačného gélu, čo vedie k maximalizácii sexuálneho vzrušenia. U žien je obľúbená masáž klitorisu krúživými pohybmi a pošvy, jej vonkajších častí a okolia. Masáž je ideálne robiť dvoma, troma prstami, prípadne celou dlaňou. Preferované je zapojenie oboch rúk maséra a súčasne masírovať aj pošvu aj klitoris. Masážou bodu G je možné dosiahnuť tzv. mokrý orgazmus. Bod G sa nachádza vo vnútri pošvy, na jej hornej strane, 3 až 4 centimetre od vstupu.

erotická masáž 2

Na masáž by mal byť použitý prostredník alebo ukazovák pohybom nahor a nadol. Druhá ruka je jemne pritlačená na bruško. Príjemné pocity navodí aj masáž poprsia krúživými pohybmi okolo prsníkov s postupným prechodom na dvorce a bradavky. Doplnkovou masážou, ktorú muži aj ženy vyhľadávajú, je masáž nôh a chodidiel. Je to zmyselná a uvoľňujúca masáž. Masíruje sa oboma rukami od stehien nadol. Jeden alebo viac prstov krúži v súvislých pohyboch od päty až po prsty. Na podporu libida sú dostupné rôzne prírodné afrodiziaká, ako výťažok z Senovky gréckej alebo Damiána, ktoré podporujú prekrvenie pohlavných orgánov a prispejú tak ešte k intenzívnejšiemu zážitku.