Prečo uprednostniť virtuálne sídlo

Ak je vašim zámerom podnikať a nevyhovuje vám prenájom kancelárskych priestorov, môžete využiť možnosť virtuálneho sídla. To znamená, že vykonávate prácu z domu, ale neuvádzate z pochopiteľných dôvodov adresu vášho pobytu. Máte pridelené takzvané virtuálne sídlo, kde je umiestnená vaša poštová schránka a kde si preberáte vašu korešpondenciu. Výhodou je prakticky symbolický poplatok za prenájom v porovnaní s prenájom rozsiahlych priestorov. Ak ste sa rozhodli pre home office, odkiaľ plánujete, rozhodujete, obchodujete, komunikujete a vykonávate množstvo ďalších priradených činností súvisiacich s vašim typom podnikania, je viac ako pravdepodobné, že sa vám služba vytvorenia virtuálneho sídla bude viac ako hodiť.

pošta vo virtuálnom sídle

Virtuálne sídlo Bratislava v priestoroch ulíc hlavného mesta vám poskytne zastrešenie vašej podnikateľskej činnosti so všetkým, čo je s tým spojené a čo k tomu patrí. Zariadime pravidelné vyberanie a doručenie vašej pošty aj bez vašej fyzickej prítomnosti. Virtuálne sídla sú v našom vlastníctve, za ich fungovanie plne zodpovedáme. Môžete sa pokojne zbaviť vašich pochybností a starostí týkajúcich sa straty zásielky. Prevzaté listiny sú evidované v počítačovom systéme. O ich doručení budete informovaní emailom alebo sms správou. V prípade, že niektorú zo zásielok potrebujete ihneď oskenovať, alebo preposlať, sme pripravení vám vyhovieť a požadovanú poštu pre vás, čo najskôr sprístupniť.

virtuálne sídlo v Bratislave

Ak vás táto ponuka zaujala a túžite svojmu obchodu priradiť atraktívnu adresu sídla podnikania a vašim záujmom určite nie je zverejňovať adresu, kde sa vy a vaši členovia rodiny väčšinu času zdržiavate a kde žijete, neváhajte nás osloviť. Či už osobne, mailom alebo telefonicky. Garantujeme vám vašu spokojnosť. Vaše obavy z povinnosti vytvorenia registračného sídla pri zakladaní spoločnosti, môžu byť neopodstatnené a môžete to vyriešiť takto jednoducho, prakticky a efektívne. Virtuálne sídlo môžete uprednostniť aj v prípade prenájmu kancelárskych priestorov a plánovania sťahovania a ďalšieho prenájmu. Zmeny adresy je potrebné zdokumentovať na príslušných úradoch a keď sa chcete tomu vyhnúť, je tu pre vás práve virtuálne sídlo.