Užite si NURU

Pokiaľ milujete krásne klzké telo, ktoré sa o Vás obtiera a dotýka sa na tých najintímnejších miestach vyskúšajte nuru masáž. Jedná sa o istý druh masáže, pri ktorom je však využité celé telo masérky. Táto praktika si vyžaduje určitú prax, preto že je nutné svoje telo dokonale ovládať a vedieť sa ním správne pohybovať. V našom salóne máme špeciálne vyškolené masérky pre nuru masáže https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/. Sú to profesionálky, ktoré Vám dokonale rozprúdia krv v tele a pohrajú sa s Vašimi pocitmi tak ako ešte nikto.

nuru masáže

Priam vybuchujúca vášeň ktorá Vás obklopí v celom tele bude len čistá a neutíchajúca sexuálna energia prúdiaca z tela masérky priamo do Vášho tela. Na túto masáž je použitý špeciálny nuru gél, ktorý dokonalo pomôže skvalitniť túto nuru masáž. Samotný priebeh nuru masáže začína vzájomným horúcim kúpeľom, ktorý Vás s masérkou dokonale naladí pre nasledujúce chvíle. Táto nuru masáž alebo,,telo na telo,, je zameraná na Vašu sexuálnu energiu podobne ako tanrická masáž, no viac s tým rozdielom, že sa jedná cielene o erotickú a teda sexuálnu rozkoš zameranú na sexuálne vyvrcholenie.

erotická masérka

Tantra Diamond Bratislava Vám ponúka relax pri tejto nuru masáži s využitím všetkých prostriedkov vhodných a určených výhradne pre tento druh masáže. Nuru masáž je vhodná pre mužov ale aj pre dámy. Preto neváhajte a doprajte si príjemnú, klzkú a horúcu masáž tela s výbuchom sexuálneho napätia vo forme krásneho vyvrcholenia. Naše priestory sú príjemným útočiskom pre Váš relax a oddych. U nás nájdete kúsok raja na zemi a zabudnete na starosti, prácu a povinnosti každodenného života. Nechajte sa pohltiť naším salónom a zabudnite na okolití svet vonku. Nechajte sa unášať príjemnou sexuálnou energiou, ktorá sa Vám rozleje do celého tela. Vychutnajte si príjemnú atmosféru v sprievode hudby, intimity svetla sviečok a očarujúcej vône olejov.