Hurá svetrom

Hlavne čo sa týka typických svetrov, ktoré obsahujú vlnu a nepríjemn hryzú. také sú už však našťastie veľkou výnimkou v oblasti oblečenia. Svetre sú v každom prípade naozaj úžasný kus oblečenia, ktorý sa najlepšie nosí práve v jesennom a zimnom období. Nič nezahreje tak perfektne a nič nevyzerá tak dokonale. A to ani nemusíme spomínať vianočné svetre, ktoré sedia k obdobiu aj tematicky. No keď sme už pri tých svetroch, viete, ako ich správne kombinovať?

 medvídek dekorace

NADROZMERNÝ

Oversize, alebo jednoducho nadrozmerné veci sú niečo, čo je hitom už niekoľko sezón a inak tomu nebude ani teraz. Môžete si byť istá tým, že aj niečo určite zapadne do vášho šatníka, tak je to obrovský sveter, do ktorého sa budete môcť zabaviť, keď sa budete chcieť cítiť pohodlne. Nič vás nebude omínať, nikde vás nebude tlačiť a budete sa môcť najesť dosýtosti, pretože zakryje každé vypuklé bruško. Môžete ho nosiť aj ako maxišaty a to určite vyzerá dosť dobre.

 

KRÁTKY

Je pravda, že v chladnom počasí je trochu nepraktický, no na babie leto? prečo nie? bude vyzerať skutočne veľmi dobre aj k odhalenému brušku, no vždy je lepšie dať si pod neho tričko, ktoré bude zakrývať miesta, kam by sa mohol dostať studený vietor. Prevencia je vždy lepšia, nemyslíte?

 

S NOHAVICAMI

S úzkymi džínsami vyzerá každý sveter naozaj úžasne. Nič nie je lepšie, ako kombinácia úzkych nohavíc a obrovského svetra. Je niečo, čo môže byť ešte lepšie? Nemyslíme si. Verte nám, že sa budete cítiť naozaj veľmi dobre.

 

ROLÁK

Opäť niečo, čo mnohí ľudia neobľubujú, no my hovoríme, prečo nie? Je to predsa niečo, čo vyzerá naozaj dobre a čo momentálne zažíva veľký comeback. Roláky sú skutočne veľmi moderné, takže horsa do toho a oblečte si ich.

 žena s prskavkou

Moderné je aj kombinovať a vrstviť niekoľko svetrov. Tak čo poviete? Necháte sa nahovoriť aj na niečo takéto? Alebo zostanete pri klasike?