Jedna služba, ktorá umožní množstvo ďalších

Rozmýšľam nad mnohými službami ktoré sú nám poskytované, no pokiaľ mám zhrnúť veľké množstvvo služieb do jednej súvislosti tak by som povedal, že ideálnou ukážkou služieb je možnosť pripojenia sa na internet.
nápis support
Zoberme si len také bežné veci, akou formou využívame internet. Nájdeme rôzne potrebné informácie do školy, do práce, na úrady,… Môžeme si nájsť inormácie o zmenách zákonov, sociálnej situácii nášho i iného štátu, spravodajstvo takisto naše i zahraničné,… Nazrieme aj do príjemnejších aktuálností ako napríklad športové záznamy, výsledky, nové epizódy seriálu online, nové filmy online, počítačové hry,… Máme možnosť vyhľadať a nakúpiť rôznorodý tovar a máme ho prehľadne na jednej webovej stránke, všetok tovar ktorý ponúkajú slovenské internetové predajne z každého okresu našej zeme, pričom nám bude doručený až k dverám, nájdeme aj rôznorodé návody ako niečo zrealizovať, vyrobiť, uvariť,…  Veľmi často, pravidelne každý deň využívame sociálne siete a je nám umožnené byť stále v dosahu osobami, s ktorými chceme zostať v komunikácii, no a ešte určite veľa služieb, ktoré by som zabudol spomenúť.
červený nápis
Takže formou pripojenia na internet prijímame služby, služby a zasa samé služby. Internet a weby nám ich poskytnujú nesčítateľne veľa a každý deň ich využívame. Teda využijeme službu, kedy nám zapoja internet a následne máme prístup k ďalším a ďalším nespočetným službám.
Máme však možnosť nielen služby prijímať, ale aj poskytovať. Už i len informatívnym príspevkom na sociálnu sieť alebo prispením videa na Youtube prispejeme k službám. Takisto príspevkom na stránky týkajúce sa predaja, teda bazár, prispením komentára či názoru na určitý produkt tvoríme služby.
černý telefon
Samozrejme aj pokusom napísať nejaký zaujímavý článok a jeho publikovaním. Pokiaľ rozbiehame nejaký projekt, alebo sme už zabehnutí, internet sa dá veľmi dobre využiť aj ako sprostredkovateľ našich mnohých reklám. Na začiatok stačí dať reklamu na sociálnu sieť, tam si ju vvšimne veľké množstvo ľudí a môžeme ju urobiť chytrým, bezplatným spôsobom. Neskôr však reklamy môžeme dať aj na komerčnejšie stránky za určité poplatky. Budeme informovať o službách, ktoré poskytujme a to pomocou inej služby, cudzích webových stránok.