Xiaomi so svojimi produktami expanduje

Obchodný zástupca z Číny otvorí kamennú predajňu. Jedna sa o veľkú spoločnosť a Čínskeho giganta, ktorý je veľmi úspešný aj v našich končinách a ponúka množstvo produktov, hlavne smartfóny, ktoré sú aj veľmi obľúbené. Samozrejme taká spoločnosť, nechce účinkovať len na domácom trhu, ale zamieriť aj do zahraničia a čo najviac sa rozšíriť. To sa snažili hlavne online predajom a podporou, no dnešná doba potrebuje na svoju reprezentáciu aj klasické kamenné predajne. Takže sa spoločnosť Xiaomi rozhodla vybudovať tisíce kamenných predajní po celom svete a my sa  môžeme tešiť, že nezabudli ani na Slovensko. Keďže jedna predajňa v blízkosti existuje (v Česku) ale predsa doma je doma.
power banka
7 rokov dozadu
Presne pred 7 rokmi začínala neznáma spoločnosť svoje účinkovanie na domácom trhu. Išlo start-up nového výrobcu smartfónov značky Xiaomi. Nečakalo sa, že takýto projekt môže  mať úspech. Avšak Xiaomi sa nezľakla ničoho ani veľkej konkurencií v podobe iných značiek ako napríklad Samsung, ktorý je veľmi obľúbený vo svete ale aj v Číne. Dnes sa Xiaomi môže pýšiť tým, že ponúka výborne produkty za veľmi priaznivé ceny. No nie na úkor kvality, ta je dostatočne dobrá, ba dokonca niekedy aj lepšia ako u drahších konkurentov.
hudební sluchátka
Množstvo produktov
                Ako sme už písali, tak spoločnosť Xiaomi nevyrába len smartfóny ale taktiež sa dá kúpiť napríklad aj taký varič ryže, elektrické kolobežky, powerbanky a dokonca aj ruksaky. Multifunkčné portfólio plné kvalitných produktov. To všetko môžete očakávať aj v kamennej predajni.
Expanzia
                Xiaomi sa už tento rok rozšírila aj na iné zahraničné trhy a momentálne ste schopný vidieť predaj produktov napríklad aj v Rusku, Egypte alebo dokonca aj v Spojených Arabských Emirátoch. Samozrejme to nekončí, dokonca sa rozniesla správa, že sa spoločnosť chce rozšíriť aj na Filipíny. Doteraz to bol len predajca, ktorý predáva svoje produkty len pomocou internetu, čiže online obchodov, no tieto časy sa menia a budete schopný zakúpiť produkt a vyskúšať ho aj priamo v rukách.
Obavy bokom
                Mnohí sa obávate zakúpiť smartfón z Číny pretože, je to predsa oveľa nižšia cena a bojíte sa nekvality. Ten strach je na mieste samozrejme a to bol aj jeden z dôvodov prečo sa Xiaomi rozhodlo o tento rázny krok v podobe kamenných predajní, tak si to vyskúšate a zbavíte sa nedôvery.