Vkusná karikatúra vo forme svadobného oznámenia

Svadba je síce klasická spoločenská záležitosť, ale je vždy rozhodnutím a spoločným vyjadrením dvojice. Ak sa budúci manželia rozhodnú pre inováciu v podobe štipky humoru nie je to nič nezvyčajné, priam naopak vyjadruje to ich spoločný zmysel pre humor a ich spoločnú devízu do budúcnosti.

wedding-1770860_640

Vtipné svadobné oznámenia majú rovnakú povahu ako klasické svadobné pozvánky, akurát ich prevedenie je zľahka odľahčené a vyjadrené karikatúrou.

Naša ponuka vtipne svadobne oznamenia https://www.graphicsoul.sk/svadobne-oznamenia/ Vám predstavuje všetky možnosti zhotovenia svadobnej karikatúry, aj vrátane predstavených návrhov nášho skúseného karikaturistu. Ukážeme Vám, ako sa dá jednoducho zhotoviť vtipné svadobné oznámenie – bude Vám stačiť Vaša spoločná fotografia, nemusí byť svadobná. Zameníme Vás za vtipné a roztomilé cartoon postavičky ku ktorým doplníme svadobné šaty a svadobný oblek. S výsledkom budete určite spokojní, vyžarovanie svadobnej karikatúry je originálne a milé zároveň.

Podobne ako pri klasických svadobných oznámeniach text oznámenia, typ písma, veľkosť a farbu papiera si zvolíte sami z našej širokej ponuky.

Predložený návrh svadobnej karikatúry si spoločne s grafikom vzájomne schválite a až potom sa zadá tlač.

Veľkou výhodou svadobnej karikatúry je možnosť jej využitia aj pri ostatných doplnkových službách ako napríklad svadobné etikety na víno, etikety na výslužky, pozvánky k svadobnému stolu alebo iné svadobné drobnosti.

boy-2362970_640

Svadobné karikatúry nie sú výsadou iba mladých párov, v predloženej ponuke nájdete aj budúcich novomanželov stredného a vyššieho veku. Karikatúra je aj o zmysle pre humor, pochopení nadhľadu a takisto vyjadruje stupeň emocionálnej vyspelosti páru.

Netradičný nemusí vždy znamenať nekonzervatívny, prípadne nevkusný. Ak ste stavili na originalitu svadobných príprav vyskúšajte našu ponuku vtipných svadobných oznámení.

Určite zaujmete a vyčarujete úsmev na tvárach prítomných svadobných hostí.