Vianočné kúzlo pre deti


Disneylandje každoročná tradícia, ktorá sa datuje od doby Walt Disneyovej a začala sa odohrávať v roku 1958.
Disneylandsa na Vianoce zmení najmä na dve klasické časti. Malý svet a strašidelný kaštieľ. Populárny ohňostroj, ktorý nikdy a nikde nemôže chýbať sa v tomto roku sa vracia so špeciálnym vystúpeniami s neuveriteľnou vianočnou hudbou, ohromujúcim ohňostrojom a snežením na hlavnej ulici.
Celé letovisko je krásne vyzdobené, ktoré je už z diaľky vidieť. Budete privítaný masívnym vianočným stromom na námestí, ktorý má viac ako 70 000 svetielok a 2 000 rôznych ozdôb.

disney

Môžete sa stretnúť a pozdraviť so Santa Clausom a zúčastniť sa zábavných prázdninových aktivít. Nezabudnite si vychutnať sprievod Vianočnej fantázie, ktorá zahŕňa mnoho vašich obľúbených Disney postáv.
Pre tie najmenšie deti, nezabudnite navštíviť Olaf show, kde nájdete skutočný sneh, stretnutie a pozdrav s Olafom.

disneyland

Hlavným bodom v Disneylandu je samozrejme hrad Spiacej krásy. Toto miesto vám vo vianočnom období dokáže svojou krásou priviesť slzy do očí. Tento úžasný hrad pokrýva 80 000 LED svetielok.
Najobľúbenejšie vianočné darčeky v Disneylandu sú domáce cukríky. Nemuste sa báť, nájdete tam mnoho skvelých darčekov pre každého milovníka Disney.
 
Tu je niekoľko typov, ktoré vám pomôžu minimalizovať šialenstvo a zoznam toho, čo by ste chceli a určite mali vidieť.
Najlepšie je navštíviť park počas prvých dvoch týždňov v decembri, akonáhle majú deti prázdniny okolo tretieho týždňa sú parky preplnené.
Návšteva v daždivom dni.December je typický jeden z najchladnejších mesiacov v roku. Najlepšie sa pripraviť na chladné dni. Nezabudnite si zobrať aj dáždnik, pri najhoršom v praku sa dajú takéto veci dokúpiť, no nebudú vás stáť lacné peniaze.

obří kolo

Skorý príchodv Disneylande, ihneď ako sa otvorí zábavný park je najlepším riešením. Okrem toho, vám pomôže umožniť vašej rodine, aby stihla všetko na čo sa pripravovala. Nezabudnite pozrieť otváraciu dobu na internetovej stránke, keďže sa otváracie hodiny môžu meniť.
Vytvorte si vlastný plán prehliadok. V tomto vianočnom čase sú parky v plnom prúde. Najlepšie je preštudovať si aké prehliadky idú a naplánujte si svoje poradie.