Problém s akrylovými nechtami

Tým z nás, ktoré majú problémy s prírodnými nechtami, môže pomôcť modelácia. Vďaka nej už nebudú tak slabé, môžete zabudnúť na ich štiepenie a lámanie. Navyše si môžete dopriať zaujímavý tvar i farby. Záleží len na vašom osobnom vkuse. Vďaka tejto elegancii sa budete cítiť lepšie a nebudete už vaše ruky nikdy schovávať do vreciek alebo za chrbát.

retro

I. Pre koho je vhodná?

V podstate ju môže vyskúšať každá žena bez strachu. Dôležité je ale navštíviť naozaj kvalitné štúdio, ktoré používa najmodernejšie metódy a prvotriedne prípravky. Nemusíte sa báť, že by prestali dýchať. Postupne vyrastajú z lôžka a posúvajú sa hore. Musí sa len správne naniesť spevňujúca hmota, ktorá nebráni ich zdraviu a ani správnej funkcii.

II. Modeláž len pre raz

Ideálnou príležitosťou je napríklad vaša svadba, kedy chcete vyzerať ako princezná a to od hlavy až po päty. Platí pravidlo: jednoduché hladké šaty – viac ozdôb vo vlasoch a na rukách. Ak sa potom nechty rozhodnete zložiť skôr, materiál sa šetrne opiluje a potom nasleduje vyživujúca P-shine.

III. Súčasné dostupné techniky

· gelovky– Tie sa musia vytvrdiť v UV lampe, sú mäkšie pre lepšiu prácu s nimi.
· akrylové nechty– Tvrdší materiál ako u ich sestričiek z gélu a UV lampu nepotrebujete.
· akrylgel– kombinácia oboch výhod
· gél lak– funguje podobne ako obyčajný lak, len je potrebné naniesť ho v troch vrstvách

Uvidíte sama, ktorá metóda sa bude páčiť práve vám. Každá z nás je iná, takže sú pre nás dôležité aj iné vlastnosti ošetrenia.
Väčšina kozmetičiek dáva väčšinou prednosť gélovej modeláži, pretože sa jedná o pružnejší materiál, s ktorým sa veľmi dobre pracuje a dá sa dobre tvarovať. Môžu pracovať iba s gélom a pomocou šablón bez zbytočných lepidiel, čo je veľmi šetrná metóda predlžovania.
Po modeláži si potom zákazníčka môže vybrať farbu, ktorá by sa jej páčila. Výber je naozaj veľmi široký.

balet

IV. A aké sú trendy pre slnečné dni?

Vo farbách vedie žltozelená, lososová alebo jasne červená. Pre odvážnejšie povahy je tu možnosť striedania farieb, keď je každý prstík inak upravený. Letu budú vládnuť neónové krikľavé farby, perlete, metalízy a trblietky. Hodia sa totiž k opálenej pokožke a veselej nálade.
Teraz už len ostáva vybrať si, či pôjdete do akrylu alebo gélu.