Dá sa masáž penisu realizovať aj bez masérky?

Masaz penisu je strašne super vec, no aj strašne drahá vec. Čo vám budem hovoriť, nie každý si môže dovoliť raz za týždeň zaplatiť nejakých tristo eur za takúto zábavku. Potom sú tu dievčatá, ktoré nie sú úplne masérkami, no sú vás ochotné za omnoho menšie peniaze aj masírovať. Túto možnosť som vyskúšal, nie je taktiež úplne zadarmo a nie je ani úplne super.
Tretia možnosť je, že si budete masáž užívať so svojou priateľkou. No keď ju nemáte, tak to tiež nepôjde. Môžete sa vymasírovať aj sami? Na to sa vám pokúsim odpovedať.

Usmiaty muž s dlhou bradou v čiernom svetri

Prečo by ste sa mali masírovať sami?
Viem, môže sa vám to zdať divné. prečo by si muž masíroval svoj penis? Masturbácia je pritom braná úplne normálne. Ja som masírovanie penisu zvažoval hlavne preto, lebo mi pomáhalo s mojou erekciou. Tak tom sa vlastne k masáži penisu dostal. Keď som však zistil, koľko táto vecička stojí, musel som premýšľať nad lacnejšími alternatívami. Viete, toto nie je ten typ procedúry, ktorí vám preplatí zdravotná poisťovňa (ha, ha, ha…). Takže, takéto „sebamsírovanie“ by ste mali zvažovať hlavne vtedy, ak vám masáže pomáhajú doslova po zdravotnej stránke.

Muž v slnečných okuliaroch a hnedých nohaviciach

Ako na to?
OK, teraz sa dostávame k tej komplikovanejšej časti. Ako na to, ako sa masírovať, teda ako masírovať sám seba? Nie je možné, aby som vám to vysvetlil slovami. Nepomôže vám ani žiaden video návod. Moja rada znie, choďte do salónu raz alebo dvakrát. Pozorne sledujte, čo masérka, a potom to skúste opakovať doma. jasné, nie je to to isté, ak sa bavíme o nejakých pocitoch slasti a vzrušení. Ale, ak vám ide o zlepšovane vašich mužských kvalít, je to skutočne dobrý spôsob. Hlavné je, aby ste sa zbavili toho pocitu, že robíte niečo divné. masáž berte ako cvičenie, ktoré vám pomôže s erekciou a aj výdržou v posteli. Mne to pomohlo veľmi. Keď je však ešte dlho do výplaty, „trénujem“ doma, sám so sebou.