Cenovo výhodné sklenené zábradlia L-Mmont

Jedinečným a zároveň nerušiacim doplnkom každého schodišťa, balkónu, terasy, či prosto exteriéru domu je sklenené zábradlie. Len vďaka cene skleného zábradlia si vychutnáte výhľad, o ktorom by ste so staromódnym železným, či neohrabaným betónovým zábradlím mohli iba snívať. Sklenené zábradlie je prekvapivo pevné a keďže ho netreba brúsiť ani lakovať ako zábradlia z iných materiálov, je veľmi nenáročné na údržbu. Je to doplnok vhodný do moderných interiérov aj exteriérov, no vynikne, či inak povedané splynie aj v klasických priestoroch.

architecture-2503141_960_720

Ak predsalen túžite po sklenenom zábradlí, no nevyhovuje vám priehľadné sklo, túžite po troške súkromia alebo jednoducho uprednostňujete tmavšie tóny – radi vám ponúkneme farbené, kalené, či tmavé sklenené zábradlia. Radi vám tiež poskytneme fóliované sklá, ktoré z jednej strany vytvárajú odraz a pôsobia tak ako zrkadlo, z druhej strany (spravidla vnútornej) pôsobia ako tmavené sklo. Všetky tieto zábradlia je možné umiestniť do interiérov aj exteriérov, rovnako ako prosté sklá. Pre dokonalé splynutie s profilom si zvoľte samonosné zábradlie kotvené do profilu, ktoré vytvorí ten najjedinečnejší výhľad a modernú, minimalistickú vizáž.

sklenene zabradli

Sklenené samonosné zábradlie kotvené na úchyty je vhodné najmä ku schodom či iným vyvýšeným priestorom. Poskytujeme tiež možnosť inštalácie sklenených stien s funkciou zábradlia, najmä ku schodom. Vytvoria pocit bezpečia a závetrie, no zároveň opticky nezmenšia priestor. Súčasťou našej ponuky je tiež realizácia na francúzskych balkónoch. Tu inštalujeme kovové stĺpiky ako rám, uprostred nich sklenenné tabule. Splnenie sna o nerušenom a nepoškvrnenom výhľade na vaše okolie z balkóna, či chatky, na váš domov ši schody však nemusí vždy výjsť úplne lacno. Spoločnost L-Mmont ponúka zaručene najlepšiu cenu na trhu. Je na vás, kam chcete zábradlie ukotviť, do akej veľkosti sa chcete pustiť. Či už sa rozhodnete pre sklenený panel, ktorý vytvorí predel a závetrie tým, že bude upevnený od stropu k podlahe, alebo si zvolíte klasické zábradlie po pás, L-Mmont vás nesklame. Stačí nás osloviť a my vám vystavíme na mieru vyhotovenú cenovú ponuku.