10 užitočných internetových stránok, ktoré nepoznáte

Internet sa stal našim každodenným spoločníkom. Mnoho z nás si nevie ani predstaviť ako by vyzeral deň bez internetu. Sociálne siete pohlcujú veľkú časť nášho voľného času, hry a internetová zábava taktiež. Väčšina z nás pozná ale len malú časť internetu a nijako svoje obzory nerozširuje. Ak patríte práve k tej minorite ľudstva, ktorá rada hľadá nové, užitočné miesta na internete, máme pre vás zoznam 10 užitočných stránok, ktoré pravdepodobne nepoznáte. Nech sa páči tu je náš zoznam:

připojení

1. Zero dollar movies– Pre tých z vás, ktorí milujú filmy máme stránku s databázou viac ako 15 000 filmov zdarma vo viacerých jazykových verziách. Hodiny zábavy sú zárukou.

2. Livestream – Livestream.com je užitočná stránka pre tých z vás, ktorí radi streamujú udalosti.

3. Snopes – Mythbuster internetového sveta. Pomôže vám verifikovať fakty, ktoré ste čítali niekde na internete a nie ste si istý ich pravdivosťou.

4. Stickk – Táto webová stránka vám pomôže dosiahnuť svoje ciele. Jednoduchým spôsobom vás bude motivovať aby ste vydržali pri práci na svojich cieľoch.

5. Boxoh – Boxoh dokáže sledovať trasu akejkoľvek zásielky na Google Maps. Vskutku užitočné.

káva

6. Pic Monkey – Šikovný editor fotografií na internete sa vždy hodí, nemyslíte ?

7. Memrise – Naučte sa cudzí jazyk alebo iné znalosti vďaka tejto šikovnej stránke. Memrise je profesionálna stránka vybudovaná na princípoch efektívneho učenia sa.

8. Instructables – Pomôže Vám postaviť a zostrojiť takmer čokoľvek.

9. Sync.in – Pomáha zdieľať dokumenty v pracovných skupinách. Skvelý pomocník pri práci na skupinových projektoch.

macbook

10. Fitday – Pomáha vám mať prehľad o vašom stravovaní a cvičení. Skvelá webstránka pre tých z vás, ktorí chcú byť aktívni. Je kompletne zdarma a svojimi utilitami sa vyrovná mnohým plateným rozhraniam.
Ako vidíte internet vie naozaj prekvapiť množstvom užitočných stránok, ktoré nám vedia spríjemniť a uľahčiť život a sú zadarmo.