Sme všade tam, kde náš potrebujete!

Naše predajne Segum sa pýši širokým portfóliom produktov, ktoré sú potrebné na zariadenie Vašej spálne, či obývačky. Vďaka veľkému počtu produktov prináša možnosti ako si zariadiť domov kvalitne, lacno, rýchlo, dizajnovo a luxusne, ale predovšetkým na jednom mieste/poprípade jednom e-shope. Poznáme Našich zákazníkov a vieme, že niekedy je pre nich pohodlnejšie si pozrieť produkty najskôr na našich webových stránkach predtým, ako prídu osobne do našej predajne. A práve preto im ponúkame všetky potrebné informácie na jednom mieste.obývací pokoj
Náš web nie sú len produkty, ktoré chceme predať, naše webové stránky sú miestom, kde môže zákazník prísť, niečo sa dozvedieť (vďaka nášmu blogu, ktorý prináša veľké množstvo zaujímavých článkov na rôzne témy), inšpirovať sa pri výbere správneho produktu, alebo sa len tak dozvedieť niečo nové a zaujímavé.
S našimi zákazníkmi si budujeme dlhodobé vzťahy a chceme, aby sa ku nám stále radi vracali. Aby sme boli bližšie ku našim zákazníkov, prinášame nové predajne na Slovensku.
Momentálne nás môžete prísť https://hudba.zoznam.sk/zuzana-smatanova/piesen/co-ma-prist-pride/ navštíviť do:

  • Do dvoch pobočiek Segum Bratislava (v obchodnom centre Pharos, ktoré je situované pri letisku alebo na Bosákovej 5),
  • Segum Senica (Železničná 330),
  • Segum Žilina (Kamenná cesta3).

moderní ložnice
Príďte si vyskúšať kvalitné matrace, rošty, postele či sedačky, objavte plno doplnkov ako sú napríklad kvalitné vankúše, paplóny, či originálna nočné stolíky a komody.
Vďaka nám sa Vaša izba premení na kráľovstvo, plné kvalitného spánku a oddychu, na miesto, odkiaľ sa Vám bude ťažko odchádzať, no za to s radosťou prichádzať. Objavte len kvalitu za rozumnú cenu. Objavte kvalifikovaný personál, ktorý je odhodlaný Vám vždy poradiť, či už cez email, telefón, alebo osobne. Zákazník je pre Nás dôležitý, a preto neváhajte a obráťte sa na nás v prípade akýchkoľvek dotazov. My sa už teraz na Vás tešíme.