Prepravujte bezpečne

Prepravujte bezpečne

Spoločnosť Schoeller Allibert je spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovarov, potravín a mnohých iných komodít. Pracujeme výhradne s recyklovateľnými a nezávadnými materiálmi a práve pre to sú naše výsledné produkty vhodné pre styk s potravinami. V našej ponuke nájdete množstvo rôznych prepraviek, nádob, kontajnerov ale aj vozíkov, euro paliet a mnoho ďalších,,pomocníkov“ vhodných pre prácu s potravinami a inými obdobnými komoditami. Práve nastal zber úrody a mnohý z Vás sa potýkajú so starosťou, do čoho pozberať úrodu, v čom ju uskladniť, v čom ju prepraviť.

mix zelenina

Ponúkame Vám výhodné a vysoko prospešné riešenie. Ponúkame Vám plastové prepravky. Tieto plastové prepravky môžete jednoducho a opakovane používať pre zber, uskladnenie ale aj prepravu rôznych potravín. Napríklad plastové prepravky na zeleninu sú vysoko praktickým riešením pre jej zber, uskladnenie ale aj samotnú prepravu. S plastovými prepravkami na zeleninu jednoducho a rýchlo dopravíte svoj produkt priamo ž poľa až na pulty predajní.

trh so zeleninou

V ponuke nájdete viacero druhov prepraviek. Veľký objem a vysokú nosnosť Vám ponúknu plastové boxy, typu Big Box, ktoré svojím objemom patria do skupiny veľko objemových boxov s vysokou nosnosťou. Medzi najpredávanejšie boxy patrí z tejto skupiny typ boxu Maximus. Jedná sa o ventilovaný box, ktorý dokonale prepustí čerství vzduch k Vašej prepravovanej zelenine. Ďalej tu nájdete menšie plastové prepravky a teda,,malé“ a,,stredné“ prepravky. Jedná sa o šikovné prepravky, ktoré jednoducho využijete v sklade ale aj pri preprave. Sú stohovateľné, čo umožňuje ich jednoduché uskladnenie a uľahčuje samotnú prepravu. Pri niektorých typoch prepraviek je možnosť ich zloženia po ich vyprázdnení čo taktiež výrazne zníži zabratie skladových priestorov. Všetky tieto plastové boxy ale aj plastové prepravky majú vysokú životnosť a sú odolné voči vplyvom počasia ako je nízka teplota ale aj UV žiarenie.