Potrebujete dom? Kúpte si ho v e-shope! Donáška až na pozemok.

Pri prezeraní ponuky tovarov a služieb v hyper a supermarketoch sa vám zakrúti hlava. Nájdete tam aj to, čo nehľadáte a naopak, čo hľadáte a na pultoch obchodov nekúpite, v pohodlí domova si to objednáte prostredníctvom internetového obchodu. Dokonca aj celý nový dom! Hľadáte bývanie? Neváhajte a navštívte e-shop, tam si z ponuky určite vyberiete.

island.jpg
 
Lákavá ponuka
Mladí ľudia, ktorí sa chystajú budovať si spoločnú budúcnosť a rozhodujú sa, kde si vytvoria hniezdočko pre svoju rodinku, majú viacero možností. Byt v paneláku alebo to skúsiť s domom. No tento životný krok sa netýka len mladých, partneri po dlhých rokoch bývania v bytoch častokrát zatúžia po súkromí niekde na vidieku, po domčeku, kde budú mať malú záhradku a pokoj. Dostať sa k novému domu v prípade, že ste si ho chceli postaviť, bolo doteraz dosť zložité, predchádzala tomu projektová dokumentácia, potom vybavovanie povolení a samotná realizácia stavby, čo trvalo aj niekoľko rokov.
 
Niečo k nemu predsa len potrebujete
Už ani to však nemusí byť prekážka, aby ste sa k novému bývaniu v dome dostali rýchlejšie. Na internete nájdete najväčší svetový e-shop, ktorý ponúka celú jednu sekciu len rodinných domov na predaj. Ak si niektorý vyberiete, dovezú vám ho presne na to miesto, ktoré si určíte vy. Jeden háčik to predsa len má, na to, aby dom mohol byť osadený, potrebujete mať vlastný pozemok a potrebná je aj vybetónovaná základová doska.

luxus.jpg
 
Postavte ho podľa návodu
Tým sa to ale nekončí. V prípade, že oplývate veľkou dávkou zručnosti, môžete si dom pokladať sám alebo ak vám to finančná situácia dovolí, tak si zaplatíte stavbára, ktorý ho za vás poskladá. Domček vám totiž dovezú v rozloženom stave, tak ako stavebnicu, ale pre dospelých. Priložené budú všetky spojovacie materiály a samozrejme, návod na skompletizovanie celej stavby, no už samotná realizácia je už len vo vašich rukách. Takže tento nákup si treba veľmi dobre vopred premyslieť, kým do tohto lega pre dospelých pustíte. Možno vás inšpirujú aj fotografie v galérii na internete spolu s orientačnými cenami stavieb.