Hľadáte overený e-shop s prírodnými produktmi? Vyskúšajte babičkinu záhradu.

Ak sa rozhodneme pre nákup prírodnej kozmetiky, liečiv, či výživových doplnkov, musíme sa zmieriť  stým, že si za nich priplatíme i niekoľko eur navyše. Na oplátku, by sme však mali dostať tovar, ktorý je naozaj prírodný a bez akýchkoľvek umelých prídavkov. Preto je dobé vedieť, ktoré z internetový obchodov patria medzi tie seriózne. ak hľadáte záruku kvality, vyskúšajte babičkinu záhradu.

kosmetika
 
Široký výber, dobré rady a krátka doba dodania
 
V internetovom obchode babičkina záhrada nájdete naozaj široký výber produktov, a to za rozumné ceny. Väčšina z nich je dostupná skladom, takže na nich nebudete musieť čakať dva mesiace. Ak nakúpite nad osemdesiat eur, dopravu máte zadarmo a navyše sa môžete s prevádzkovateľmi obchodu kedykoľvek poradiť prostredníctvom chatu, či emailu. Ak si nie ste istí, či je daný produkt ten vhodný, alebo na čo presne slúži, pokojne napíšte a v krátkom čase dostanete potrebné rady.
 
Čo všetko v babičkinej záhrade nakúpite
 
Najširšiu ponuku tvoria zdravé potraviny. Nájdete tu naozaj takmer všetko, čo sa zdravej stravy týka.

  • Orechy, semená, sušené ovocie, korenia, bylinky…
  • Oleje, octy, omáčky, tuky, maslá…
  • Strukoviny, ryžu, cestoviny, obilniny, chlieb a pečivo…
  • Riasy, huby, čaje…
  • Organické bujóny, droždie, kypridlá…
  • Džemy, zdravé sladkosti, sladidlá sirupy…
  • A mnoho ďalších zdravých surovín

 
bylinky

Kozmetika, liečivá i HANDMADE výrobky
 
Ďalšou súčasťou ponuky sú prírodné liečivá a doplnky stravy. Aj tu si máte z čoho vyberať. Nájdete tu tabletky, krémy, bylinné sirupy, liečivé huby, oleje, šťavy, tinktúry, extrakty, vitamíny, probiotiká, minerály a taktiež pomôcky, ako napríklad kanvičky na vyplachovanie nosa, či kompletné príslušenstvo na aromaterapiu.
 
Z prírodnej kozmetiky máte na výber prípravky na vlasy, telo, či pokožku tváre. Nájdete tu aj produkty určené pre tých najmenších, EKO drogériu, pánsku kozmetiku, voňavky, opaľovacie krémy a oleje, alebo prípravky určené na starostlivosť o zuby. V ponuke sa nachádzajú aj ručné výrobky. Napríklad voskové sviečky, výrobky z dreva, keramika, či textilné produkty.