Všestranné použitie plastových obálok

Všestranné použitie plastových obálok

Neviete, aké je najlepšie a najvhodnejšie využitie obyčajných pevných plastových obálok? Čo všetko môžete posielať práve v plastových obálkach? Viete, že sú veľmi obľúbené medzi odosielateľmi? Poviem vám o ich výhodách čosi viac. Plastové obálky sú vhodné na balenie mäkkých produktov, predovšetkým oblečenia a textilu, používajú sa aj na zasielanie tlačovín.

email-3249062_640

Použitie plastových obálok: obálky sú ideálnym riešením pre e-shopy s odevmi a textilom. Dobre poslúžia aj na rozosielku tlačovín vďaka svojim rozmerom, ktoré sú prispôsobené najbežnejším formátom. Plastové obálky sú nepriehľadné, umožňujú preto diskrétne balenie. Medzi výhody plastových obálok patrí ich nepremokavosť a pružnosť pri balení. Tieto igelitové obálky disponujú samolepiacou páskou, ktorú nie je možné po zalepení otvoriť bez poškodenia obálky. Zamedzujú tak nepovolenému vniknutiu do zásielky. Je možné ich ľahko doplniť potlačou. Ide o obálky vhodné pre e-shopy. Plastové obálky sú plnohodnotnou náhradou za papierové. Plastové obálky slúžia predovšetkým ako ochrana zasielaných produktov, napríklad textilu a papiera. Plastové obálky sú ľahké, odolné voči vode. Šetria tak vaše peniaze. Plastové obálky sa vyrábajú vo viacerých farbách štandardom je však biela alebo sivá farba.

envelope-2575249_640

Obálky je možné potlačiť, napríklad vlastním logom, odosielacou adresou a podobne. Plastové vrecká sú nepriehľadné, pevné – skutočne ideálny pomocník pre všetkých on-line predajcov. Vyrábajú sa v rôznych veľkostiach od nejmenších rozmerov až po rôzne nadrozmerné tvary. Plastové obálky 100 umožňujú jednoduchú manipuláciu. Uzavreté obálky majú profesionálny vzhľad. Oproti papierovým obálkam majú tiež ďalšiu výhodu. Sú silnejšie a odolnejšie voči nárazom a neodborným zaobchádzaním. Plastové obálky sú nepriehľadné, takže nikto neuvidí, čo práve posielate.