„Memečka“, fenomén doby!

Je to tak, vtipné obrázky na sociálnych sieťach dnes valcujú internety! Memečka sa stali fenoménom doby a môžeme ich vidieť všade. Že nevieš o čo ide? Vyvedieme ťa z omylu. Určite si už na internete postrehol vtipný obrázok, ktorý sa šíril rýchlosťou svetla. Tak presne to je tzv. „meme obrázok“.žába.jpg
 
Kde ich hľadať?
 
Jednoduchá odpoveď, sociálne siete. Tam je ich útočisko a tým vládnu. Už je tomu pár rokov, no dneska je to mnohonásobne viac a nemajú konkurenciu. Trendy sa neustále menia a na tie z pred pár rokov by sme dnes pozerali s otvorenými ústami. Nie však od úžasu, ale od prekvapenia, že nás mohlo niečo také pobaviť.
 
Zatiaľ čo kedysi vládli Facebooku, tie aktuálne dnes nájdete predovšetkým na Instagrame. Instagram je dnes najpopulárnejšia sociálne sieť a minimálne u nás na Slovensku tam už nájdete naozaj všetko. Ak však Instagramový účet nevlastníte nesmúťte. Výber tých najlepších vtipných „memečok“ môžete nájsť napríklad aj na webe, ktorý pripravuje každý týždeň zoznam tých najvtipnejších zo všetkých slovenských „meme“ stránok.
 
Ak uprednostňujete videá, pozrieť sa môžete napríklad aj na známeho YouTubera Duklocka, ktorý sa v týchto časoch teší obrovskej popularite. Ten pravidelne pripravuje pomedzi svoje internetové relácie aj jednu s názvom #ME, ktorá je azda najpopulárnejšia. Už samotný názov nám napovedá o čo môže ísť a ďalej vám už asi prezrádzať nemusím. Reláciu nájdete na naši adrese a je plná vtipných obrázkov sprevádzaných Duklockovými autentickými reakciami, ktoré občas skutočne stoja za to.
 smajlík.jpg
Ak máte teda chvíľku času a pátrate po internete ako zabiť nudu, meme obrázky sú jasnou voľbou. Stačí si len vybrať zdroj: sociálne siete, web, video a poriadne sa zasmiať. Prajeme príjemnú ničím nerušenou zábavu a plnohodnotné pobavení v každom ročnom období či pri večeroch.